Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Sedm překvapivých skutečností, které jste o svém partnerovi nevěděla

Co nevíte o mužích.

Je větší drbna než vy

Pro mnoho žen docela překvapivé zjištění. Slabší pohlaví sice někdy mluví dlouze, mnoho a zbytečně, ale když jde o čistě soukromé partnerské věci, jdou ven jen se skutečnými problémy, protože chtějí poradit. To muži drbou hůř než hejno slepic. Jeho kamarádi vědí, jaká jste v posteli, co umíte za triky a že jste zase včera měla zásek v podobě „Nic mi není“. Muži ale od svých kamarádů nehledají radu, co si s vámi počít, jen prostě sdělují, jaká jste.

Myslí si, že vaše nejlepší kamarádka by stála za hřích

A bohužel to tak někdy dopadá. V redakci eXtra.cz známe osobně několik žen, jejichž nejlepší přítelkyně skončila s jejich partnerem v posteli. Co s tím? V první řadě je to vina vaší polovičky, protože partner k vám má nějaké závazky. S kamarádkou se dá tato šílená krize překonat, ale bude vás to stát hodně sil. S partnerem je to horší. Že vlezl do postele s někým, kdo má pro něj být absolutní tabu, je velmi ponižující. V obou případech ale záleží, kde leží vaše koleje, přes které nepojede vlak.

Používá v koupelně vaše věci

Všichni muži to dělají. A kdo tvrdí, že ne, ten lže. Zkouší si vaše pleťové krémy, masky, tělová mléka, šampony a vlasové kúry. Někdy prostě jen proto, že mu něco vlastního došlo, tak sáhne po vašem. Někdy ale proto, že je zvědav, co to s ním udělá a jestli ten oční krém za litr opravdu pomůže jeho vráskám.

O spoustě manuálních věcí neví, jak na ně

Myslíte si, že vyměnit pneumatiku, zatlouct polici nebo zapojit zcela nové domácí kino je výlučně práce pro vašeho partnera? A přesně proto to vaše kino už měsíc leží ladem a díváte se na starou televizi v kuchyni. Muži často neví, co s tím, nebo se prostě bojí, že něco pokazí. A tak raději tvrdí, že nemají čas to udělat. No jen si sáhněte do duše. Znáte ty historky o ženách, co si všechno raději udělají samy? Je to v podstatě jednoduchá psychologie. Impulzivnější ženě je na rozdíl od přemýšlivějšího muže jedno, JAK se to udělá. Hlavně že to bude HNED.

Má tajnou obsesi na vlastní tělo

Stojí před zrcadlem a zálibně pozoruje své svaly, pekáče buchet na břiše a vypracovaná lýtka. Narcisové se ještě natřou olejem, aby se hezky leskli, a pak se prohlížejí jak sedmý div světa. Ale abychom nebyli nespravedliví – ženy se svým zálibným zkoušením make-upu a účesů a fotomodelkovských póz se zataženým břichem jsou taky vyhlášené.

Ve skutečnosti jsou muži romantici. A větší než ženy

Může za to dnešní doba, která staví ženy do pozice velmi samostatných ekonomických jednotek. V realitě světa musí stát nohama na zemi a snění už je přežitek, z žen se pomalu, ale jistě stávají cyničky, jež hollywoodské bláboly uráží. To váš partner se sice tváří, že je s vámi na stejné lodi, ale ve skutečnosti se rád nechá dojmout nejen filmovou romantikou. A rád ji pro vás taky připraví, prostě proto, aby viděl vaše ohromení. Jelikož dávat je největší vyznání lásky, ne brát.

Masturbuje častěji, než si myslíte

Ano, i tehdy, pokud pravidelně spí s vámi a vy si myslíte, že nemá jediný důvod k tomu dělat si to sám, když jste mu přece pokaždé po ruce, a navíc máte neutuchající sexuální apetit. A taky kouká bez vás na porno. Častěji, než si myslíte. Prostě se s tím smiřte a raději ho v tomhle nechte na pokoji.

Související články

Další články