Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

SEBEVRAŽDA? Miss Zuzanu Jandovou nečekaně odvezli do psychiatrické léčebny! CO S NÍ NYNÍ BUDE?

SEBEVRAŽDA? Miss Zuzanu Jandovou nečekaně odvezli do psychiatrické léčebny! CO S NÍ NYNÍ BUDE?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Slavná česká modelka Zuzana Jandová (28) skončila v Bohnicích. Spekuluje se o tom, že si chtěla vzít život. Podle svých kamarádů na tom poslední dny byla po psychické stránce velmi špatně. Co s ní nyní je?

Krásná a svůdná modelka má velké psychické problémy. Momentálně je na uzavřeném oddělení léčebny v Bohnicích a nikdo za ní nesmí, výjimku dostala jen nejbližší rodina. O hospitalizaci Jandové informoval Blesk.cz, web Expres.cz později uvedl, že Jandovou do Bohnic odvezla záchranná služba a hovoří se o sebevraždě.

Nejbližší kamarádky Jandové hovoří o tom, že dívka nezvládala složité podzimní období. Má velkou hypotéku na dům, kterou v posledních dnech intenzivně řešila. Do toho se jí zhroutily velké mediální projekty a Zuzana byla v koncích se silami

Na uzavřené oddělení psychiatrické léčebny se dávají lidé, kteří mohou být nebezpeční okolí. Nebo mohou ublížit vlastnímu tělu.

Pravdou je, že Jandová se poslední dobou uzavírala do svého nitra. Často hovořila o mystické cestě a zkoumala duchovní problematiku Navíc se v poslední době setkávala s lidmi, kteří dokážou na každé party tancovat až do rána. Mohla tato kombinace křehkého nitra a divokého životního stylu v jejím životě znamenat duševní otřes?

Vše nasvědčuje tomu, že Jandová dlouho přes sociální sítě volala o pomoc. Psala o tom, že se konečně duchovně našla, ale to právě odborníci považují za zrádné. Člověk, který každému vykládá, jak moc je v pohodě, většinou řeší složité věci.

Navíc se zdá, že Jandová nezvládla nedávný rozchod s movitým podnikatelem Robertem Hájkem. Na krásnou modelku se toho asi nahrnulo opravdu hodně.

Související články

Další články