Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Schumachera pustí z nemocnice, s okolím totiž komunikuje řasami!

Michael Schumacher se s lékaři a rodinou dorozumívá mrkáním řas.
+ Další 3 fotografie

Vypadá to, že legendární závodník formule Michael Schumacher (45) opět dělá pokroky. Po vážném zranění z loňského prosince to vypadá, že se jeho stav snad začíná lepšit.

V půli června se Schumacher probudil z kómatu a lékaři ho mohli za velmi přísných opatření převézt z nemocnice v Grenoblu na rehabilitační kliniku v Lausanne. Podle posledních zpráv Schumi komunikuje pohybem řas a vypadá to, že už do konce měsíce bude propuštěn do domácího ošetřování, kde o něj bude pečovat manželka Corina spolu s dětmi Ginou-Marií (17) a synem Mickem (15).

Lékaři zvažují, že by Michael mohl používat speciální elektrický vozík, který by ovládal ústy. Chorvatská média uvádějí, že by Schumacherovi zkusili zavést speciální mikročip, který vyvinuli chorvatští lékaři Darko Chudy a Vedran Deletis, jenž by mu měl pomoci s chůzí a mluvením.

Manželka Corina už přestavuje sídlo ve švýcarském Glandu na bezbariérovou rezidenci, kde bude k dispozici tým fyzioterapeutů, lékařů, zdravotních sester a neurologických odborníků.

Mohlo by vás zajímat

Další články