Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Sbližujete se rádi se ženou pomocí škrcení a štípání? Pak byste měli určitě navštívit tuto tělocvičnu!

Pánové, máte rádi, když má nad vámi moc žena a umí si vás podmanit? Líbí se vám představa intimního sblížení trochu jinak, a to pomocí štípanců, kousanců a škrcení? Pak byste měli určitě navštívit londýnskou tělocvičnu Submission Room.

Pokud vás, pánové, přímo rajcuje, když nad vámi může mít žena nadvládu a intimně se s ní sbližujete pomocí netradičního škrcení, rdoušení, štípání a chvatů, pak byste měli určitě navštívit londýnskou tělocvičnu Submission Room.

„Průkopnice“ tohoto sportu a zároveň sbližování dostala tento brilantní nápad v době, kdy byla studentka bez peněz. Dnes si říká neohroženým pseudonymem „Pippa Rozparovačka“.

Údajně ji tenkrát lákalo dobrodružství a hlavně to, že nevěděla, co si má pod tím představit.

Jedná se vlastně o wrestlingové představení, které je ochuceno BDSM a fetišismem. Lekce ji natolik zaujaly, že se rozhodla otevřít si vlastní tělocvičnu.

Lekce stojí okolo 150 liber, což je zhruba 4600 korun, ale pozor! V lekci není zahrnutý sex! Tohoto sportu se zúčastňují lidé rozdílné věkové kategorie. Od devatenáctiletých hošíků až po pány v důchodu. Samozřejmě že o dámy také není nouze.

Tohle umění je zaměřeno hlavně na lidi, kteří rádi rozdávají a přijímají rány. Pomocí tohoto „bojového sportu“ se můžete vcítit do jakékoliv role a uniknout na chvíli z reality. Boj svádíte třeba s lektorkou nebo ostatními účastníky. Je to skvělá věc na odreagování.

Související články

Další články