Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Sběratel, nebo šílenec? Neuvěříte, za jaký balík se prodala tahle fotka BRAMBORY!

Tohle není obyčejná brambora, má cenu milionů.
Kevin Abosch je fotograf hvězd. Před jeho objektivem stál Johnny Depp nebo Yoko Ono. Jenomže to už je asi pro sběratele umění nuda. Kevin nedávno přišel k pořádnému balíku díky jinému "modelu". A tím byla brambora.

Fotograf Kevin pozval k sobě na večeři bohatého podnikatele a zároveň sběratele. Ten se během jídla koukal po zdi a do očí ho praštila brambora na černém pozadí. Neváhal a snímek koupil. Za v přepočtu 26 862 750 korun! Čtete správně, skoro 27 mega za bramboru. No to je teda gól!

Snímek se jmenuje Potato #345 a nejdražší brambora světa přišla ke Kevinovým dveřím v bedýnce spolu s další bio zeleninou. Pokud zrovna tenhle fotograf nefotí slavné tváře, tak svou pozornost obrací právě na brambory, které ho fascinují.

„Kevin má rád brambory. Stejně jako lidé jsou totiž všechny odlišné, na druhou stranu je můžete hned identifikovat, protože patří ke stejnému druhu,“ říkají o fotografovi jeho kolegové.

Takhle je v tom focení brambor nakonec hluboký umělecký záměr, no vida.

Mohlo by vás zajímat

Další články