Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Sbalila Puhajková finalistu Muže roku? Fotky, které máme, tomu nasvědčují

Sbalila Puhajková finalistu Muže roku? Fotky, které máme, tomu nasvědčují
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Nikoliv hokejista Jaromír Jágr (42). Ani jiná kladenská hokejka jménem Jiří Tlustý Po boku sportovní moderátorky Inny Puhajkové (28) se v posledních týdnech stále častěji objevuje úplně jiný muž.

A sice finalista posledního Muže roku Ondřej Petrák. Společně byli viděni už na několika večírcích a jejich společné fotografie, které zjevně vznikaly ve večerních a spíše ranních hodinách, mají dokonce vystavené na Facebooku. A ze snímků je vidět, že k sobě mají opravdu hodně blízko. Navíc si na Petráka už zjišťoval v pražských kuloárech informace i samotný Jaromír Jágr, kterého prý zajímalo, zda si Inna nevybrala nějakého zlého prospěcháře.

Naše zdroje z okolí Puhajkové její vřelý vztah s vysportovaným fotbalovým manažerem, který má ale pověst věčného donchuana, potvrzují. "Ondra si s Innou skvěle rozumí, tráví spolu spoustu času, hodně se baví, ale jestli z toho nakonec bude něco víc, to asi ani jeden z nich ještě neví," tvrdí náš zvěd.

Puhajková se o svém soukromí s novináři už několik let odmítá zcela bavit, a tak pokud o jejím možném novém vztahu víte vy něco více, určitě se nám ozvěte. A do té doby si můžete prohlédnout společné fotky Ondry a Inny v naší fotogalerii. A do komentářů nám napište, jestli jim to podle vás sluší, nebo byste si vedle Puhajkové raději prohlíželi někoho jiného.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy