Nikoliv hokejista Jaromír Jágr (42). Ani jiná kladenská hokejka jménem Jiří Tlustý. Po boku sportovní moderátorky Inny Puhajkové (28) se v posledních týdnech stále častěji objevuje úplně jiný muž.

A sice finalista posledního Muže roku Ondřej Petrák. Společně byli viděni už na několika večírcích a jejich společné fotografie, které zjevně vznikaly ve večerních a spíše ranních hodinách, mají dokonce vystavené na Facebooku. A ze snímků je vidět, že k sobě mají opravdu hodně blízko. Navíc si na Petráka už zjišťoval v pražských kuloárech informace i samotný Jaromír Jágr, kterého prý zajímalo, zda si Inna nevybrala nějakého zlého prospěcháře.

Naše zdroje z okolí Puhajkové její vřelý vztah s vysportovaným fotbalovým manažerem, který má ale pověst věčného donchuana, potvrzují. „Ondra si s Innou skvěle rozumí, tráví spolu spoustu času, hodně se baví, ale jestli z toho nakonec bude něco víc, to asi ani jeden z nich ještě neví,“ tvrdí náš zvěd.

Puhajková se o svém soukromí s novináři už několik let odmítá zcela bavit, a tak pokud o jejím možném novém vztahu víte vy něco více, určitě se nám ozvěte. A do té doby si můžete prohlédnout společné fotky Ondry a Inny v naší fotogalerii. A do komentářů nám napište, jestli jim to podle vás sluší, nebo byste si vedle Puhajkové raději prohlíželi někoho jiného.