Co se vám vybaví, když uslyšíte jméno Mike Tyson?

Krom brutálních k.o. to budou pravděpodobně především jeho skandály a hodně nediplomatické výstupy vůči svým rivalům.

A co myslíte? Moc se toho nezměnilo!

Trůn kontroverzí drží jeho britský následovník, jehož jméno přímo předurčuje k následování – Tyson Fury!

Britský pořízek romského původu si za relativně krátkou dobu vybudoval slušnou řádku komediantských vložek, které vám nyní připomeneme!

  1. Batman

Před vítězným zápasem s Kličkem Fury ukazoval sebevědomí na každém kroku. Před vážením ohromoval překvapivým hudebním talentem a rozesmál všechny přítomné i tím, že naběhl na tiskovku v přestrojení za Batmana! Tím však jeho představení neskončilo. Přímo na tiskové konferenci sundal kolem probíhající postavu Robina a rozhicovaný si to chtěl poté rozdat přímo s Kličkem. Z tiskovky byl proto následně vyveden členy pořádkové služby.

  1. Škrtič haterů

Fury je díky svým kontroverzním výstupům celkem oprávněně hatován, což však prostořeký šampion nedokáže za boha pochopit. S jedním z nich si to proto vyřídil přímo před kamerou a poslal tím jasný vzkaz i svým dalším virtuálním nepřátelům – „Pakliže si o mě budete otírat hubu, dopadnete minimálně stejně špatně, d*vky!“

  1. Mistr televizních urážek

Jestliže Mike Tyson vyhrožoval fyzickou likvidací, tak se proti němu Tyson Fury značně zcivilizoval. I když… spíše by se dalo říct, že se přeorientoval na čistě verbální ataky. Ale je v nich tak dobrý, že by v nich mohl klidně vyhrát zlatou olympijskou medaili! Jeho repertoár obsahuje urážky nejtvrdšího zrna, výsměch i značnou dávku herectví. Je v tom dokonce tak dobrý, že si občas zahraje v seriálu nebo stand-up comedy. Pokud z něj v ringu neudělají lentilku, tak ho nejspíš po kariéře čeká i herecká etapa!

  1. SuperStar z ringu

Furyho klasika, která dokazuje, že těžká váha už dlouho potřebovala podobnou vzpruhu, i když zlí jazykové tvrdí, že Vladimira Klička neporazila Furyho síla, ale dozvuky jeho falešného zpěvu před zápasem. Fury v sobě skutečně má kus komedianství, které dokázal přenést i do ringu. Je ho plný ring i internet. Zkrátka co hrdlo ráčí a uši snesou unést!