Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Sámer Issa jako největší dlužník v Česku? Zpěvák to popírá!

Sámer jede!
+ Další 3 fotografie
Před pár dny se bývalý manažer Sámera Issy (31) svěřil, že mu finalista první řady pěvecké show SuperStar dluží peníze z doby, kdy mu obstarával kšefty. O víkendu proběhlo soustředění soutěže krásy Muž Roku v malebných lázních Dolní Lipová, kde redaktoři webu eXtra.cz zpěváka zastihli. A slova bývalého manažera Tomáše Gottlieba zásadně popírá!

Sámer na vydařené akci zazpíval několik svých skladeb a bylo na něm znát, že by se moc rád vrátil mezi pěveckou elitu. I to je důvod, proč neodmítl vystoupit na soustředění Muže roku, které pořádá úspěšný podnikatel David Novotný.

Sámer se před pár dny dostal do řečí kvůli tomu, že veřejně oslovil sponzory. To ovšem rozlítilo jeho bývalého manažera, který veřejně upozornil na to, že mu Issa dluží peníze. „Nikomu nic nedlužím. Není to pravda. To, o čem Tomáš Gottlieb mluví, je trošku složitější. Nechci ho veřejně očerňovat, ale sám by si měl sáhnout do svědomí,“ tvrdí Issa, kterému se prý po hudební stránce daří.

Během soustředění Muže roku se předvedla celá dvanáctka fešáků, kteří budou bojovat o prvenství během finálového večera 25. srpna v Náchodě. Mezi známými tvářemi na soustředění byly například Jan Přeučil nebo Kateřina Kornová.

Mohlo by vás zajímat

Další články