Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Sadistický mladík natočil brutální video, aby zapůsobil na dívku: Neuvěříte, co na něm provádí!

Zvrácený teenager pomocí multifunkční brusky pomalu rozřezal myš.
Zdroj: profimedia.cz

Devatenáctiletý Andre Yankey z Velké Británie se pokusil získat srdce své vyvolené opravdu zvráceným způsobem – poslal jí brutální video, ve kterém pomocí multifunkční brusky pomalu rozřezává myš.

"Tohle se stane každé myši, která zavítá do mého domu," chlubí se sadistický teenager v cca 90sekundovém (a nepublikovatelném) klipu.

Jeho "geniální plán" ovšem selhal. Poté, co dotyčná dívka video zhlédla, upadla do šoku, zablokovala Andreho číslo ve svém telefonu a následně kontaktovala Královskou společnost na ochranu zvířat (RSCPA). Nejenže se tak mladík nedočkal vytouženého rande, ale navíc skončil na lavici obžalovaných kvůli týrání zvířat

"Video ukazuje, jak pan Yankey ruční bruskou záměrně zraňuje a mučí živou myš chycenou do lepicí pasti. Pak ji rozřízne a vyvrtá jí díru do oka. Myš je stále zjevně při vědomí a zoufale se snaží osvobodit. Teprve po asi jedné minutě a patnácti sekundách se přestane pohybovat," uvedl před soudem zástupce RSCPA Wendy Gutteridge.

Andre se hájil tím, že video je staršího data a dívce ho poslal omylem. "Bylo mi tehdy teprve 16 a přiznávám, že jsem byl ještě nezralý a hloupý. Ten klip jsem ale nikomu posílat nechtěl, prostě jsem si jen spletl soubory," tvrdil.

Soud však jeho verzi neuvěřil a uložil mu trest odnětí svobody v trvání 12 týdnů s podmíněným odkladem na jeden rok a dvouletý zákaz vlastnit jakákoliv zvířata. Dále nařídil zkonfiskování Andreova mobilního telefonu včetně SIM karty a zničení brusky. Andre také musí zaplatit pokutu ve výši 230 liber (cca 7000 Kč) a odpracovat 150 hodin veřejně prospěšných prací.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy