Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Sáblíková vybojovala stříbro! Martina získala šestou olympijskou medaili!

+ Další fotografie
Martina Sáblíková (30) to zvládla! Rychlobruslařka před závodem sama řekla, že to vypadá slibně. Na pětikilometrový ovál prý tentokrát trénovala poctivě. Nakonec skončila druhá a získala tak stříbrnou medaili. Opět vyjela jako poslední ve dvojici s Natalií Voroninovou z Ruska.

Sice neobhájila olympijské zlato ze Soči z roku 2014 a Vancouveru 2010, ale i tak jde o ohromný úspěch. Martina Sáblíková (30) vybojovala stříbrnou medaili. Pro ni samotnou jde o zisk už šestého olympijského kovu.

Na prvním místě závodu na 5 kilometrů skončila dvaadvacetiletá Holanďanka Esmee Visserová, k třetímu místu Martina nečekaně vytáhla právě Natalii Voroninovou.

Na letošní olympiádě se Čechům daří, po dnešním úspěchu Sáblíkové mají už čtyři medaile.

Tříkilometrová trať se Sáblíkové nepovedla. Skončila na čtvrtém místě a velké zklamání dala najevo slzami. Bylo to tak těsné a není divu, že to Sáblíkovou vzalo. Dnes si ale reputaci spravila a může slavit.

Mohlo by vás zajímat

Další články