Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sabina a Honza, které zmlátili Egypťané v Hurghadě, se přiznali k užívání drog

Sabina a Honza před cestou do Egypta.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Sabina a Honza byli na dovolené v egyptské Hurghadě. Sabinu (27) prý obtěžoval personál hotelu. Honza (27) se jí zastal a popral se s plavčíkem. Pak ho prý Egypťané svázali a bili. Jenže existuje i zcela jiná verze celého příběhu. Sabina a Honza navíc mají zajímavou minulost.

Dva čeští turisté tvrdí, že v egyptském hotelu Titanic Palace je napadli členové personálu. Sabina D. (27) byla prý sexuálně obtěžována a Egypťan si ji chtěl koupit. Její přítel Jan B. (27) se jí zastal. Egypťané ho svázali a zmlátili. O případu jako první informoval deník Blesk.

Redakci eXtra.cz se ale podařilo zjistit, že existuje i další verze příběhu. Honza se prý velmi opil a u bazénu byl hrubý na personál.

„U hotelového bazénu se krutě pohádal se svou přítelkyní a v bazénu ji udeřil tak, že křičela bolestí. Vyšel z vody a plavčík jí šel na pomoc. Když ji vedl k pantoflím, začal dotyčný plavčíka mlátit,“ uvedla svědkyně celého incidentu – více ZDE.

Otázkou tedy je, zda personál hotelu napadl dva české turisty, nebo si to pár trošku vybájil. Na svém Facebookovém profilu se oba přiznali k tomu, že užívají drogy – jsou to kuřáci marihuany. Někteří diskutující z řad veřejnosti tedy nevěří, že se události v Egyptě staly tak, jak je český pár prezentuje.

Související články

Další články