Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

S těmito pohledy je konec! Tohle slavné české lůno totiž čeká miminko a sukně se od teď bude hlídat!

Tahle holka nás baví od samého začátku své mediální kariéry!
Zdroj: archiv / profimedia.cz
+ Další fotografie
Tahle holka si to prostě dává! Sice má křivé zuby, randila s nudným tělocvikářem, ale teď už se našla a patří k tomu vtipnějšímu, co kdy Česká Miss vyprodukovala. Navíc teď oznámila, že čeká miminko. O kom že je to řeč?

V roce 2010 vyhrála Jitka Válková Českou Miss a hned bylo jasné, že s ní nebude nuda. Na hlavu si nasadila korunku a než se jí všichni začali ptát na její upíří zuby, tak všem poprvé ukázala kalhotky. Nutno podotknout, že kalhotky pak ukazovala celkem pravidelně.

Sice se zdálo, že ji mediálně zabije nudný vztah s nudným cvičitelem Mirkem Ciprou. Naštěstí si zachovala dost rozumu, a když Cipra začal fantazírovat o svatbě a prstýnkách, tak mu Jitka dala kopačky s tím, že se ještě necítí dostatečně zralá.

Nyní světu oznámila, že čeká bejby. Stačilo jí na to pouhých 5 měsíců vedle rockera Lukáše Boho. Prý je to láska jako trám a Lukáš je moc hodný chlapec s duší rockera a takové ty cancy zamilované holky…

V show Thomase Kruchiny na Blesk.tv pak z Jitky padaly věty o tom, že by si ráda za Prahou pořídila hezký domeček se zahrádkou a že chce, aby první miminko, které se narodí za 5 měsíců, vyrůstalo v harmonickém prostředí.

Máme pocit, že jestli Lukáš Boho posadí Jitku k plotně a pokakaným plenkám, tak na ukazování toho, co má pod sukní, nebude mít čas. A to je škoda. Pohled na její gaťky byl vždy mnohem lepší než pohled na její zoubky. A než na její chlapy.

Související články

Další články