Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

S Pannou v posteli: 5 tipů na erotické dovádění s mužem narozeným ve znamení Panny

Po Vodnáři a Lvu si teď posvítíme na znamení Panny. Pokud randíte s mužem Pannou, budete se muset vybavit ohromnou trpělivostí. I v posteli.

1. Věnujte pozornost bříšku

Břicho je nejcitlivější oblastí na těle Panny a vy byste to měla mít na paměti. Jemné doteky, hlazení, polibky – tak si on představuje ideální předehru.

2. Splynutí duší

Panna nechodí do postele jen tak s někým. Musí mít pocit, že vás dobře zná a že vy znáte jeho. Sex s Pannou je o blízkosti, o důvěře, ne jen o zasouvání pyje do vagíny.

3. Pomalu ale jistě

Nespěchejte. Panna vás překvapí rychlovkou jen jednou za čas, ale jinak se s vámi bude milovat pomalu a vášnivě celou noc. Ani vy byste neměla spěchat. Ukažte mu, že jste na stejné vlně a že si sex umíte vychutnat plnými doušky jako on.

4. Romantika

Jestli je mezi znameními zvěrokruhu někdo vážně romantický, pak je to zrovna Panna. Vykašlete se na něj, pokud jste chladná milovnice sadomasochismu. Tady se nechytnete. Svíčky, procházky, romantické večeře. Tak to má Panna ráda.

5. Hygiena především

Panny jsou úzkostlivě pečlivé, pořádkumilovné a puntičkářské. Věnují spoustu času péči o sebe sama. Nikdy je nepotkáte neupravené, nevyvoněné nebo nevkusně oblečené. Dokonalý vzhled a hlavně čistotu bude Panna vyžadovat i od vás. Neexistuje, abyste si před sexem nedala sprchu nebo mu vlítla do peřin s rozteklým make-upem. Jo a oholte se. Všude. Jestli něco Panna nesnáší, pak je to křoví v podpaždí a bobr mezi nožkama.

Mohlo by vás zajímat

Další články