Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

S kým se to krásná Nikol Švantnerová peleší v posteli? To budete vážně zírat!

Kdo je ten kluk bez trička vedle Nikol v pelechu?
Kdopak se to společně válí v posteli? Že by opravdu platilo pořekadlo "stará láska nerezaví"? Podle fotky, co se objevila na sociální síti, všichni zůstali koukat. Koho si to sexy Nikol Švantnerová pustila k tělu?

Jsou to dva měsíce, co modelka Nikol Švantnerová (22) dala vale sexuchtivému fotbalistovi Jakubu Horovi (24). Stále tedy tvrdila, že si dali pauzu, že se k sobě chtějí vrátit, jen neví kdy. A vypadá to, že už je to tady.

Jak si jinak vysvětlit fotku, kde je krásná Nikol společně s Kubou v jedné posteli a nevypadá to, že by byli jen kamarádi. Asi ji čutálista konečně přesvědčil, že už cizím holkám nebude psát o sex, ale že stojí jen o ni, že je ta jediná.

Musíme uznat, že jim to spolu opravdu sluší, a tak budeme doufat, že se k nám opět nedostanou zprávy, jak Jakub žadoní o intimní chvilky s neznámými děvčaty. Tohle už by Nikol opravdu nemusela vydýchat a nevzala sportovce zas na milost.

Mohlo by vás zajímat

Další články