Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

S jednou flirtoval, s druhou si užil! Natáčení show Farmář hledá ženu poznamenalo sexuální dusno!

+ Další 3 fotografie
Sledovali jste dnes reality show Farmář hledá ženu? Určitě vás zaujala svůdná farmářka Monika, která vyrazila na zámeček za farmářem Honzou. Pak ale přišlo zklamání.

Kamery vždy nezaznamenají, co se děje na farmách mimo natáčení. Ty největší orgie se většinou odehrávají, když štáb odejde. A pak se samozřejmě hodně řeší erotika, mazlení a sex. Zajímá vás, co se dělo u farmáře Honzíka, když si mysleli, že se nikdo nedívá?

Mezi krásnou Monikou a farmářem Honzou rychle přeskočila jiskra. Zdálo se, že tady vzniká opravdový cit. Jenže paní Monika nakonec zažila velké zklamání. Na zámeček přijela jako Honzova favoritka. Jenže…

Na zámečku se slavily narozeniny a hodně se pilo. Honza byl přesvědčený, že mu Monika sama vleze do postele. Jenže ona to není žádná lehká ženština. Chtěla také cit a romantiku. Chtěla, aby ji Honza trochu dobýval. „On byl unavený z mohutné narozeninové oslavy a chtěl všechno a hned,“ prozradil redakci eXtra.cz člen natáčecího štábu.

Takže Monika cukla. Pak byla ale otrávená a další dny bylo při natáčení pořádné dusno. „Jsem ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo. Ale podrobnosti sdělovat nemohu,“ uvedla pro eXtra.cz paní Monika. A Honza? Říká se, že tu noc sám nespal. Že prý mu do lože ochotně vlezla jiná soutěžící. Tipnete si, která mrška to tak mohla být?

Související články

Další články