Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

S erotickými scénami má snoubenka prince Harryho utrum! Takhle už to Meghan rozbalí jen před svým miláčkem

S erotickými scénami je jednou provždy konec!
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Celá Británie se raduje ze zásnub prince Harryho (33) s herečkou Meghan Markle (36). Pátý následník trůnu v pořadí kráčí v otcových i bratrových šlépějích a bere si dívku bez aristokratické minulosti. Stejně jako lady Diana (†36) a Kate Middleton (35) se bude muset Meghan lecčeho vzdát. Už například nikdy nenatočí erotickou scénu, protože z toho by se v Buckinghamském paláci hromadně omdlévalo.

Ostrovní království se už nemůže dočkat svatby prince Harryho s kráskou Meghan. Očekávají se opět velkolepé oslavy, které propuknou v květnu příštího roku. Už se ví, že si páreček řekne své ano v kapli svatého Jiří na hradě Windsor.

Ještě se ani nestala členkou královské rodiny, ale u královny Alžběty II. (91) už to má možná nahnuté. Megahn se totiž jako herečka nebránila ani pořádně žhavým scénám. Divokou erotiku předvedla v seriálu Kravaťáci s Patrickem J. Adamsem. Ukázala zadeček jen ve spodním prádle, ale takový pohled teď náleží už pouze Harrymu.

Velmi pravděpodobně přimhouří Alžběta kvůli milovanému vnukovi obě oči. Jisté však je, že pokud by se Meghan v podobné scéně opět objevila, znamenalo by to válku s Buckinghamským palácem. A to jistě okouzlující Kanaďanka nechce.

Související články

Další články