Celý příští týden nebude příliš příznivý. Sluníčka si užijeme jen minimálně a ráno nám znepříjemní mlhy a velká zima. Teploty přes den dosáhnou maximálně 18 °C, v úterý to bude pouhých 15 °C. S chladným počasím očekávejte také příchod srážek.

Dneska jsme se probudili do hodně chladného týdne. Ranní teploty se pohybují okolo 9 až 5 °C a ty denní nebudou vyšší než 13 až 17 °C.

Už zítra se má ale počasí opět zkazit. Bude zataženo až oblačno s deštěm nebo přeháňkami. Denní teploty se vyšplhají maximálně k 11 až 15 °C a ve středu bude počasí téměř totožné. Zatím to vypadá, že se s letošním babím létem můžeme rovnou rozloučit.

Čtvrtek a pátek bude malinko lepší, to očekávejme polojasno, místy oblačno. Teploty trochu porostou a to až na 18 °C. Místy se ovšem může objevit dozvuk přeháněk z předešlého dne.

Víkend také nebude kdovíjak hezký. Na většině území očekávejme srážky a déšť. Ranní teploty klesnou k 10 až 6 °C. Od pondělí 25. září se počasí trochu zlepší. Podle meteorologů má být polojasno, místy oblačno. Ovšem ochlazovat se bude i nadále.

Tak uvidíme, jestli se to podzimní počasí umoudří a budeme se moct těšit na nějaké slunečné dny třeba začátkem října.