Jen je škoda, že s ním ve vaně v novém hnízdečku lásky za městem v tu chvíli Dara Rolins nebyla. Velká je na to dost. Myslíme ta vana.

Rytmus si tak koupel a luxusní vanu užíval sám, ostatně nerad se dělí o šampon a taky nesnáší, když mu někdo sahá na pískací kačenku, bez které nezahájí večer hygienu. Záhadou je, že někdo fotografii musel vyfotit, a Patrik, který zjevně pořídil ve slevě na východě Slovenska paletu s pěnou v akci, to rozhodně nebyl! Leda by nějak šikovně umístil mobil a snímek pořídil pomocí časování spouště, ale to je při jeho omezených schopnostech nepravděpodobné.

Mimochodem, dlouho jsme neviděli ty dva spolu. Ale předpokládáme, že žádnou jinou ženu by si do vany Rytmus nepustil a s kamarádem by tam asi byl těžko. Takže povedený snímek musela vyfotit Darinka. Rytmus si ho hned dal na svůj Instagram a do hastagů mimo jiné napsal vzkaz Miluju Darinku Rolincovou. Na krále slovenské ulice to je hodně sladké vyznání lásky!

V brzké době očekáváme další fotky, tentokrát z ložnice! Dara s Rytmusem jsou spolu už tři roky, ale očividně jsou pořád zamilovaní a buší do toho hlava nehlava, navíc je třeba veškeré vybavení, které páreček tzv. „vybarteroval“, nějak odprezentovat, takže se máme na co těšit.