Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Rychtář si prý do domu své exmanželky tahá milenky: Víme, kdy měl naposledy sex!

Josef Rychtář má prý milenky, dokonce by měly existovat důkazy. Uvidíme.
+ Další 2 fotografie

Josef Rychtář (56) už několik dní žije v domku, který sdílí na stejném pozemku se svou exmanželkou Darinou. O víkendu, kdy byl na místě štáb televize Prima, tam byla přítomna i exMacurova Gejša Vlaďka Šuleková, která je prý Rychtářovou milenkou.

„Paní Šuleková je moje velmi dobrá kamarádka, se kterou si rád povídám. Vážím si, že za mnou přišla a pochopila, že jí Macura jen vymýval mozek. Jsme jen přátelé, nic mezi námi není a s paní Šulekovou jsem nespal,“ řekl eXtra.cz Rychtář.

Toho nařčení z toho, že má po smrti své ženy Ivety Bartošové (†48) v posteli milenky, vytáčí doběla. Na druhou stranu on byl ten, kdo se nechal vyfotit ještě v době, kdy bydlel v Uhříněvsi právě s Vlaďkou, která ho dojemně krmila u stolu, podobně jako to kdysi dělali s Ivetou. Jenže právě Iveta je poslední žena, se kterou měl mít Rychtář sex. „Stále miluji Ivetu a zatím nehodlám spát s někým jiným. Možná je to divné, když jsem pořád v produktivním věku, ale nikoho do postele nechci,“ řekl nám Rychtář, z jehož prohlášení vyplývá, že poslední intimní styk měl s Ivetou.

Na jednu stranu je stále Rychtář v mysli se svou zesnulou ženou, pak ale překvapí srdceryvným vyznáním své exmanželce Darině, která ho před kamerami odbyla tím, že je to oscarový herec. Podle deníku Šíp navíc existují důkazy, že měl mít Rychtář milenku jménem Bára. A pak mu věřte…

Mohlo by vás zajímat

Další články