Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ryan Gosling už konečně snědl lžíci cereálií! Udělal to z důvodu, který vás vezme za srdce

+ Další 2 fotografie
Série videí „Ryan Gosling nejí cereálie“ se okamžitě po zveřejnění stala hitem internetu. Její tvůrce podlehl rakovině. Jako poctu proto Gosling konečně lžíci cereálií snědl… A kruh se uzavřel.

První video natočil Ryan McHenry před dvěma lety. Kombinoval na nich scény z hercových filmů a lžíci cereálií tak, aby před ní Gosling (34) s kamennou tváří ucuknul. Hrozný nesmysl, ale pobavil.

Svoje videa zveřejňoval na webu Vine, odkud se dostala především prostřednictvím sociálních sítí do celého světa. Fanoušci a followeři přibývali, videa taky. Poslední zveřejnil jen pár dní před svou smrtí.

Ryanovi diagnostikovali rakovinu, které podlehl v pondělí. Na smutnou zprávu okamžitě reagovali fanoušci z celého světa. A jedním z nich byl i sám Gosling. „Srdcem jsem teď u Ryana a jeho rodiny. Bylo mi velkou ctí být chvíli součástí jeho života,“ napsal herec na Twitter a přidal i záznam, jak konečně snědl lžíci cereálií.

Mohlo by vás zajímat

Další články