Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

RVAČKA V ULICI: Otci sexy Skyler stále leží v žaludku, že Franta přivedl jeho dceru do jináče. Tak si to s ním vyřídí ručně!

RVAČKA V ULICI: Otci sexy Skyler stále leží v žaludku, že Franta přivedl jeho dceru do jináče. Tak si to s ním vyřídí ručně!
Zdroj: TV Nova
+ Další fotografie

Ulice rozhodně není poslední dobou nuda. Dneska se Rozina dozvěděla, že ji odpanil gay, a velké věci se budou dít i zítra. Franta se pokusí říct otci Skyler, co si o něm myslí, ale skončí to pěstmi!

Zítra to v Ulici bude opět stát za to. Kdo si myslel, že po odpanění Roziny bude ticho po bouři, tak se plete. Budou se dít další velmi zajímavé věci. A dotknou se mladého páru Skyler a Franty, kteří společně čekají dítě.

Nenapadlo je totiž nic lepšího, než potají utéct z Amsterdamu a nedat o tom vědět rodině Skyler Její fotr, jelikož je pořádný rapl, to nevezme vůbec dobře. Přijede do Prahy a bude jako sopka. Franta ale i tak bude mít „koule“ a půjde za ním na rozhovor mezi čtyřma očima.

Ale ejhle, nakonec bude mít dalekohledy. Jean-Claude (otec Skyler) totiž nebude mít chuť mluvit ústy, ale nechá promluvit svoji pěst. Franta nakonec z hospody odejde a ranař se bude ožírat. No jak tohle bude pokračovat…

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy