Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Ostrava nemá úroveň, chudinky zlatokopky a zoufalci v ojetinách!

Dominice už je Ostrava malá a nebaví ji.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Ahojky čtenáři,

mám za sebou náročný týden, kdy jsem třikrát otočila Ostravu a Prahu, a přestává mě to bavit… Je nejvyšší čas se pomalu přemístit natrvalo. Ostrava není nic pro lidi, jako jsem já, a hned vysvětlím proč.

Prostě to tady postrádá úroveň! Vůbec, ale vůbec to není vhodné místo pro úspěšné, chytré a krásné lidi, a proto tu skoro žádní nezbyli, protože všichni utekli do naší metropole… Navíc je to království fejků!!!!!! Nikde jsem neviděla pohromadě tolik slečen s fejkovými kabelkami a šátky jako právě v Ostravě, je to opravdu hrůza, vůbec nemá smysl vytahovat Vaši drahou značkovou kabelku, protože to nikdo neocení a připadáte si spíš jako součást smečky :-( Muži jsou přebraní, takže z těch, co byli aspoň trochu zajímaví, zbyli jen ženatí a navíc všichni okoukaní, nikdo nový nehrozí, protože sem se lidi prostě nestěhují.

Mezi ostravskou smetánku se řadí, dá se říct, každý, kdo vlastní ojeté Audi či BMW, a protože zdejší rádoby zlatokopky nepoznají opravdové boháče, tak to tady na Vás zkouší kdejaký malý daňový podvodník, no hrůza!!! Nikdy tady nemůžete být anonymní, Ostrava je horší než televizní noviny a zprávy o vás se roznášejí ještě dřív, než vůbec cokoliv uděláte…

Zlatá mládež tu vůbec neexistuje, ať hledáte, jak hledáte – nenajdete… Jít tu moc není kde, jediné, co kdysi stálo za to, byla slavná Stodolní, která ovšem upadá, a když se chcete pobavit, nemá smysl zacházet dál než do Embarga, protože čím blíž k nádraží, tím větší katastrofa, horší holky, víc fejků, víc ožralých a víc Poláků… Noční život v Ostravě ABSOLUTNĚ žádný, krom pátku nemá smysl vůbec vycházet ven, nepotkáte tu nikoho… Máme tu 3 nákupní centra. Ano, je to neuvěřitelné, ale opravdu jen 3… Louis Vuitton ani Dior tu nikdo nezná, nikomu tu nechybí a všichni vesele nakupují v HM, takže nějaké módní outfity jsou passé, stačí, když dáte svému pejskovi boty, a už se dívají jako byste byli z jiné planety. Za mě jsou prostě Ostraváci módní burani.

Prostě podtrženo a shrnuto, jediné, co mělo úroveň, jsem tady byla já a až se odstěhuji, bude to stát úplně za… A nemá smysl sem ani jezdit. Tak pa, zlatíčka, pendolino čeká,

Vaše Domi

Související články

Další články