Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Kašlete na Chorvatsko a Itálii, jeďte do Kalifornie. Jsou tam krásní chlapi a tlusté holky

Na téhle pláži bych mohla být furt.
Zdroj: archiv eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií

Ahojte všichni,

tak mě tady máte zase v celé mé kráse, nepoškozenou, opálenou a plnou amerických zážitků. Když pominu zatčení a vězeňskou celu, bylo to nakonec opravdu fajn. Vážně jsem si to užila… Sice mě trochu štve, že jsem tam byla nakonec jen týden a nezruinovala kasina ve Vegas, jak bylo v plánu, ale tak můžu si přece zaletět kdykoliv, jsem mladá a dveře do světa mám otevřené, takže nejspíš v zimě, kdy tady bude hnusně a sníh, zkusím druhý pokus.

Kalifornie se mi líbila až moc, všude samí krásní chlapi a tlusté holky, cítila jsem se tam fakt dobře :-) A ty obchody! Od rána do večera jen samé nákupy, miliony luxusních hader za dobré ceny, no už vím, čemu se říká „americký sen“.

Justina Biebera jsem tam bohužel nepotkala, ale Hollywood mě přivítal jako velkou hvězdu a všichni se se mnou chtěli fotit. Nevím proč tedy, ale asi jsem působila prostě hvězdně :-) Viděla jsem Nicky Minaj a Marilyn Monroe. No úúúžasný svět, co vám budu říkat, tam byste měli jet všichni, tak neváhejte, kašlete na Chorvatsko a Itálii a příští dovču prostě leťte tam!

Cesta zpátky byla náročná, ale protože jsem měla svou růžovou cestovní sadu včetně polštářků pod hlavu, pod nohy a pod zadeček, dalo se to přežít.

A teď už jsem na rodné půdě a začala tvrdá realita. Mám toho tolik co zařídit, čekala mě kadeřnice, nehtařka, solárko, fitko, kosmetika… no prostě fakt práce nad hlavu :-( Zlatá dovolená… Zvažuju, kam se vydat teď, možná zkusím… však uvidíte :-)

Pac a pusu, pac a pusu a krásný růžový den,

Vaše Domča

Související články

Další články