Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Chtěli mě okrást a zneužít, ale mám čivavu! A chci v posteli Pražáka, řeknu vám proč!

Dominika si vyrazila do Prahy nakoupit značkové zboží, odprezentovat svého
bojového psa a najít si chlapce.
Zdroj: Jiří Matýsek, archiv
+ Další fotografie

Čaute všichni,

jo, já vím, že jsem vám chyběla…

Tak abych vás nenapínala, vím, jak jste nadržení…

V poslední době nic nestíhám, inu celebrita. Jsem víc a víc žádaná, takže pořád v jednom kole. Umíte si to představit?

Myslím, jak moc je těžký život celebrity… Do toho desetitisíce ctitelů (a ctitelek, hihi) a nesmyslných e-mailů a v nich prosby o rady jak na kluky a o škole… ani nemluvím.

Ale mám radostnou novinu! Budu mít novou vánoční písničku!

Jo, já vím, jak vás to sebralo. Ta jistota, že si stoprocentně přijdete na své a zase si budete mít co zpívat, když ta mezinárodní hudební scéna je až na mě a Céline Dion tak mizerná. I když letos zlatého Davida, nebo jak se to jmenuje, sice nevyhraju, možná se stanu skokanem roku. Teda možná, určitě, takže alespoň něco, že jo. A až si mě pak všimnou v zámoří, tak mě hlavně laďte na MTV. Hlavně bacha, ať to neprošvihnete, bude to totiž brzo!

No nic, pojďme k události týdne.

O víkendu jsem byla Praze a bezvadně jsem si to užila! Celou noc jsem s kámoškou objížděla kluby, opakuju kluby, ne kluky, a druhý den udělala fakt skvělé nákupy.

Wow! To je, co?

Jediný vroubek celého výletu byl, že mi málem ukradli kabelku! Kdybych neměla s sebou svou čivavu, která mě začala bránit, nevím, jak by to dopadlo a kam až by zašli. Přeci jen jsem atraktivní!

Ještěže už začíná další měsíc!

Přes ten incident nenechám na Prahu dopustit! Jsou tam tak příjemní lidé, nevím, kdo vypustil takovou fámu, že Pražáci jsou divní. Naopak! Jsou super, umí si užívat života a nebrečí pořád kvůli penězům jako většina Ostraváků u nás.

Chci Pražáka. Může si se mnou dělat, co chce. Miluji to tam a za chvíli mě tam budete mít, protože už si vyhlížím byt a partnera.

Takže kdybyste měli nějaký tip, tak sem s ním! Napište na redakce@extra.cz, oni mi ho proklepnou, jako jestli je tam ten keš, a já se ozvu!

Ať má byt samozřejmě, něco luxusního, nejlíp s velkou šatnou, to je nejdůležitější, protože malá šatna je prostě neštěstí, vždyť to znáte…

Pusu z Ostravy,

Dominika

Související články

Další články