Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Růžová královna Dominika Myslivcová dráždí Facebook sexy fotkami svého štíhlého tělíčka. Takhle se změnila za 3 roky

Vlevo fotografie Dominiky z roku 2011, vpravo rok 2014.

Hvězda, kterou si majitelé nejluxusnějších obchodů hýčkají jako bohyni, protože vědí, že u nich blonďatá kráska utratí majlant, a blogerka eXtra.cz Dominika Myslivcová (19) se na svém facebookovém profilu pochlubila fotografií, na které je oblečená jen do titěrných kalhotek a podprsenky.

A její obdivovatelé, kteří by dali cokoliv za to, aby si jich tahle sexbomba všimla, hned začali vypisovat hromadu lichotek na adresu postavy Myslivcové. Dominika navštěvuje jako správná kiki pravidelně fitness centrum a pod dohledem trenéra tvaruje svoje křivky tak, aby byla dokonalá barbie, což je jí daří na výbornou, jak mají čtenáři eXtra.cz možnost sledovat v jejím pravidelném Růžovém deníčku.

Ještě před třemi roky se postava Dominiky víc podobala na Jennifer Lopez (44) nebo Kim Kardashian (33). Takhle ženské křivky jsou ale u Myslivcové nepřípustné, a proto se s nimi jedna z prvních blogerek u nás velmi rychle vypořádala.

Mohlo by vás zajímat

Další články