Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Růžička se oženil a byla to svatba jako řemen: Desítky bodyguardů, policie a luxusní auta!

A je to!
+ Dalších 18 fotografií
Tak tahle svatba byla opravdu velkolepá. Vladimír Růžička do toho konečně praštil se svou láskou Marií. Svatba proběhla na zámku Červený Hrádek za doprovodu desítek bodyguardů, policie a samozřejmě luxusních aut.

Vladimír Růžička udělal další důležitý krok ve svém životě. Oženil se s Marii Pavlovskou na zámku Červený Hrádek. Chtěli to stihnout dřív, než se jim narodí jejich první dlouho očekávané miminko.

Je to rok a čtvrt od smrti trenérovy ženy Evy, se kterou má již dva potomky. S Marií to byla láska na první pohled, a proto si také vybrali velmi romantické místo ke svatbě.

„Červený Hrádek je naše srdcovka. Scházeli jsme se tam už od začátku našeho vztahu a procházeli se parkem. Moc se nám tam líbí. Navíc jsme nedávno viděli krásně zrekonstruovaný Rytířský sál, takže to pro nás oba byla jasná volba,“ prozradila pár dní před svatbou Marie Chomutovskému deníku.

Je jasné, že pro občany Chomutova je toto událost roku, a proto také nesměla chybět bezpečnostní opatření. Velkolepou svatbu hlídají městští i státní policisté společně s několika desítkami bodyguardů. Upozornil na to server Expres.cz.

Samozřejmě že nesměla chybět honosná auta. Nyní už novomanželé dovezla na zámek dvě luxusní BMW. Marie přijela krásným černým autem a rozzářený Růžička bílým. Oba dva prožívají jedno z nejkrásnějších životních období. Vzali se a očekávají prvního potomka.

Tak snad jim to vydrží co nejdéle.

Mohlo by vás zajímat

Další články