Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Rusové dopodváděli a do Ria se nepodívají: Nepojede ani sexbomba Isinbajeva nebo další hvězdy!

Krásnou tyčkařku fanoušci v Riu neuvidí.
Zdroj: Instagram, Twitter
Potvrzeno. Rusko na olympijských hrách v Riu nebude mít zastoupení. Kvůli tomu neuvidíme několik atletických ikon a ty nejspíše budou fanouškům chybět.

Letošní olympijské hry v Riu budou bez ruských sportovců. To dnes potvrdil Mezinárodní olympijský výbor. S rozhodnutím o potrestání přišla jako první asociace IAAF, přičemž “čistí” atleti mohou jednotlivě zkusit štěstí a zažádat o povolení ke startu na OH.

"Každý závodník z Ruska nebo Keni, který si přeje startovat na OH v Riu, musí mít individuální svolení příslušné mezinárodní sportovní federace,” uvádí iSport.cz a připomíná, že ve velkém ohrožení jsou i sportovci Keni. Důvod je podle MOV neuspokojivý antidopingový systém v těchto zemích.

Olympiáda tak přijde o takové hvězdy, jako je legendární kráska Jelena Isinbajeva, která drží ve skoku o tyči světový rekord. Nemožnost startovat také má Maria Abakumova, jež byla v letech minulých velkou rivalkou Barbory Špotákové, nebo Ivan Ukhov, který je excelentní ve skoku vysokém. Konkurence v jednotlivých disciplínách tak nebude taková a Rusové budou na tak vrcholné akci určitě chybět.

Související články

Další články