Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Ruský hokejista Ovečkin se tajně oženil: Podívejte se, která sexy modelka je jeho manželkou!

Ruský boháč už není volný.
+ Další 3 fotografie
Alexandr Ovečkin vstoupil do svazku manželského. Ženou, které řekl své ano, se stala Anastasija Šubská, která se živí jako modelka. Zajímavostí je, že se oba znají již od útlého věku!

Je to příběh jako z červené knihovny. Ovečkin se potkal s dvaadvacetiletou modelkou již před osmi lety na olympiádě v Pekingu. Tehdy tam Šubská byla jako doprovod svého otce, jenž byl členem výpravy.

V té době bylo ruské krásce teprve čtrnáct let a jejich setkání nevypadalo jako náběh na vztah či dokonce manželství. Jenže pak jednoho dne požádal hokejový útočník dívku o kontakt přes Instagram a vše se rozjelo.

Nyní se po roce oba chlubí na sociálních sítích fotkami s prsteny na rukou a hláškou “Tohle je štěstí”. Ovečkin má před sebou velmi nabitý program v zámoří. Čeká ho nejen nová sezona v NHL, ale i Světový pohár. Tak uvidíme, jak mu uzavřené manželství pomůže a zda bude opět tak skvělý jako v sezonách minulých.

Mohlo by vás zajímat

Další články