Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Rusko dnes oficiálně převzalo vojenskou kontrolu nad Krymem! Poslední ukrajinská základna byla podrobena!

Na krymské letecké základně Belbek dnes od odpoledne panovalo značné napětí. Rusové ji obklíčili a vyhrožovali ultimátem, pokud se ukrajinské jednotky nevzdají!

Jelikož ukrajinští vojáci neustupovali, na pozemek základny po hodině proniklo ruské obrněné vozidlo a podle svědků byla ze základny slyšet střelba.

Vojáci, kteří se rozhodli z Krymu dobrovolně odejít, by podle ruského ministra obrany Sergeje Šojguje měli mít zajištěný bezpečný eskort na Ukrajinu.

Ruská vlajka už obsadila většinu ukrajinské námořní flotily a 147 dosud ukrajinských armádních zařízení.

Na autentické záběry, jak to aktuálně vypadá na Belbeku, se můžete podívat v následujícím videu z tamního živého streamu.

Online přenos, který tento pohled do prostor základny umožňoval, byl však přerušený, kameru údajně odpojili ruští vojáci.

Ačkoliv je ukrajinská expremiérka Julia Tymošenková údajně stále ještě přesvědčena, že Ukrajina Krym získá zpátky, zbytek světa to tak optimisticky nevidí…

Související články

Další články