Cesta Rudy z Ostravy (41) byla dlouhá, ale už je načase s ním skoncovat. Image populárního vidláka už Michal Kavalčík nemohl na svých bedrech nést. Člověk se zkrátka vyvíjí a i Michal prošel jakousi transformací. Má novou přítelkyni, novou kosmetickou kampaň a novou road movie se svým spolkem Komici s. r. o.

Michal se dle vlastních slov musí zbavit pytlů pod očima. „Člověk o sebe musí víc pečovat, když je tolik na očích,“ řekl portálu idnes.cz, a tak shodil vlasy, začal chodit do salonů krásy, používat krém proti vráskám a pořídil si přítelkyni Zuzanku.

Zuzanka je podle Michala velice přírodní žena, která nepotřebuje nic extra. Na dovolené v Chorvatsku, kam se vydali pod stan, mu dokázala, že je opravdu žena do nepohody. „Jsem za ni velice rád,“ uvedl pro idnes. cz

Ruda tedy definitivně opouští nás i Komiky s. r. o., jeho odchod můžeme zhlédnout v dokumentu The Tour. Sám Michal je zvědav, jestli Rudův odchod diváky dojme nebo jak na něj budou reagovat. My jsme ovšem zvědaví, jestli Michalovi jeho popularita zůstane i po Rudově odchodu, nebo jestli se stane pouze vyhlazenou tvářičkou kosmetických kampaní.