Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Rozvodová válka mezi Noidem a Gábinou Dvořákovou: ONA HO UDALA POLICII. ON TVRDÍ, ŽE JE ŠPATNOU MATKOU!

Gábina Noidovi prý nechce dávat dceru Terezku.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 28 fotografií
Rozvod Gabriely Dvořákové (28) a Václava Noida Bárty (36) se neustále vyhrocuje a nikdo neví, co od toho druhého čekat! Strhla se rozvodová válka a navzájem na sebe kydají hnůj. Gábina dokonce kontaktovala policii a Noid zase sociálku. Jak tohle všechno dopadne?

Manželství modelky Gabriely Dvořákové a zpěváka Václava Noida Bárty je u konce. Nejdříve to vypadalo, že se jejich vztah rozpadl kvůli krásné Gábině, která měla Noida podvádět s plastickým chirurgem. Pak vypluly na povrch další šokující informace. Vašek je prý alkoholik a měl problémy s drogami! Manželé na sebe veřejně kydají hnůj a zřejmě je vůbec nezajímá, že se to dotýká jejich malé dcery Terezky (2,5). Gábina navíc utekla do náruče plastického chirurga, který je ženatý a má dvě děti.

Rozvodová tahanice Noida a Gábiny se začíná pořádně přiostřovat a ti dva na sobě navzájem nenechají nit suchou. „Včera v noci mi Gábina například zaslala SMS, že mě udala na policii, protože ji prý nechávám sledovat. To jsou všechno takové blbosti!“ řekl Noid Blesku.

"Kdybych věděl, kde holky jsou, obratem jedu za dcerou. Já se jenom bojím, co vymyslí příště… Za chvíli budu domácí násilník nebo členem nějaké sekty?“ bojí se Noid, kterému Gábina brání v tom, aby viděl svoji dceru. A to samozřejmě nenechal jen tak a začal jednat. Proto se vydal na sociální úřad v Říčanech.

„Už od nedělního večera ji přede mnou ukrývá. Nechce se mi věřit, že by tohle celé režírovala ona. Mě trápí to, že mi je pod záminkou platby výživného bráněno ve styku s dcerou. Nesmím s malou mluvit ani po telefonu! Požádal jsem tedy o pomoc ty, kteří dětem pomáhat mají,“ řekl Blesku Noid, který netouží po ničem jiném než vidět svoji milovanou Terezku. Nezáleží mu v tuto chvíli na ničem jiném než na tom, aby se jí tato rozvodová tahanice dotkla co nejméně.

Související články

Další články