Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Roztomilost sama: Anna Kurnikovová a Enrique Iglesias zveřejnili fotky svých dvojčátek!

Konečně dvojčátka ukázali svým fanouškům.
+ Dalších 8 fotografií
Bývalá tenistka Anna Kurnikovová (36), která omračuje svojí krásou stovky mužů, zveřejnila na Instagramu svá novorozená dvojčátka, která má se svým dlouholetým přítelem Enriquem Iglesiasem (42). Pár se rodičovství snažil tajit do poslední chvíle, jejich fanouškům to pochopitelně neuniklo.

Španělský zpěvák Enrique Iglesias dostával svým jižanským šarmem spoustu žen. Bývalá tenistka Anna Kurnikovová byla obdivovaná pro svoji nádhernou postavu. Tento bezmála dokonalý pár se teď rozhodl na svém Instagramu zveřejnit fotografie svých novorozených dvojčátek. Nicolas a Lucy budou mít jistě pohádkové dětství.

Byť jsou každý profesně z jiného světa, dali se dohromady už v roce 2001, při natáčení zpěvákova klipu. Do soukromí hvězdného páru je ale těžké nahlédnout. Minulý rok byla Anna viděna s diamantovým prstenem na ruce. O tom, jestli je prsten zásnubní, lze jen spekulovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články