Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Rozpadá se zaživa! Premiér České republiky uvedl, že se Zemanem už to bude jen horší a horší…

Se Zemanem to nevypadá dobře. Už to národu oznámil i premiér Bohuslav
Sobotka.
Zdroj: profimedia.cz, Seznam Zprávy
+ Další 4 fotografie
Premiér České republiky Bohuslav Sobotka národu oznámil nehezkou věc. Osobnost prezidenta Miloše Zemana se začíná rozpadat. "Na straně pana prezidenta dochází k určitému rozpadu osobnosti a obávám se, že to bude pouze čím dál tím horší," uvedl Sobotka.

Prezident Zeman na tom není dobře. Je to vidět každý den. Nejhorší dojem zatím vyvolala státní návštěva v Číně. Tam nebyl Zeman schopný plnit oficiální program – podívejte se ZDE.

Zeman se rozsypal i v momentě, když měl jít uctít parašutisty, kteří za války zlikvidovali říšského protektora Reinharda Heydricha. Omluvil se, že je unavený a na uctívání památky našich hrdinů nemá sílu. Pak ale šel pít na oslavu Václava Klause a bylo vidět, že alkohol mu dělá dobře, že mu pití pomáhá zapomenout na zdravotní problémy a bolest nemocného palce.

V pořadu TV Barrandov Týden s prezidentem se Zeman pustil do hodnocení současné vlády. Hodně to od něj schytal premiér Česka Bohuslav Sobotka. Prezident ho přirovnal ke svini, která si dovolila svého koaličního partnera (Babiše) vyhodit z vlády 4 měsíce před volbami.

Zeman pak dále mluvil o tom, že někteří členové vlády mají nízké charisma. „Politici mají oslňovat v dobrém slova smyslu, ale když tam máte šedivou bytost, která má charisma lahve od okurek, tak těžko můžete oslňovat,“ uvedl Zeman. Otázkou je, koho tím prezident myslel. Zřejmě jde opět o Bohuslava Sobotku. Zemanův rozhovor pro TV Barrandov najdete ZDE.

Novináři se pak premiéra zeptali, zda chce na tato prezidentova slova nějak reagovat. „Já se obávám, že na straně pana prezidenta dochází k určitému rozpadu osobnosti, a obávám se, že to bude pouze čím dál tím horší,“ uvedl premiér Sobotka mimo jiné pro novináře z Lidovek.

Současná politická kultura v Česku je velmi negativní. Premiér je podle prezidenta něco jako svině. A prezident se podle premiéra rozpadá… Až půjdete k volbám, přemýšlejte o tom.

Související články

Další články