Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Rozmazaná řasenka, oči jako panda: Takhle se zlískala slušňačka Donna z Beverly Hills!

Tori Spelling trochu přebrala!
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
To musel být večírek! Jindy slušná několikanásobná matka Tori Spelling to pořádně roztočila. Z klubu ji museli vyvádět, protože se neudržela na vlastních nohou. V autě pak vypadala jako troska. Rozmazaná řasenka i rtěnka na botoxových rtech. Takhle si jindy slušná "Donna" vyhodila z kopýtka!

A co je ještě pikantnější – ten muž na fotkách, který ji odváží, není její manžel! Že by mu Tori konečně oplatila nevěru? Její muž totiž není žádný svatoušek a kvůli jeho úletům se pár několikrát málem rozešel. Nakonec mu ale vždycky Tori odpustila. A to hlavně kvůli čtyřem dětem, které spolu mají.

Každopádně o víkendu nebyla Tori za nudnou mámu. Jak je vidět, dala si pořádně do nosu. Musela do sebe házet jeden drink za druhým, protože si ani nebyla schopná zkontrolovat obličej. Odcházela s očima jako panda, rtěnkou rozmazanou až na bradě a na zadní straně šatů měla podivné skvrny.

Hned, jak dosedla do auta, tak „vytuhla“. Určitě ani nevnímala, že ji někdo fotí. Chudinka Donna, musí mít kocovinu ještě teď!

Související články

Další články