Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Rozkošné! Miminko se rozpláče pokaždé, když slyší píseň z pohádky Ledové království

Kdo nemá rád animáky, tak si s tímto miminkem může podat ruce. Tříměsíční holčička jménem Claire má už dost disneyovky „Ledové království“ a pláče pokaždé, když slyší z této pohádky písně.

Podle maminky je Claire jinak usměvavé a veselé miminko, ale jakmile jí začne zpívat písničku s názvem " „Do You Want To Build A Snowman?“ rozpláče se a nemůže přestat. „Tento obličej dělá vždycky, když se jí něco nelíbí. Je to, jakoby křičela „dost!“. Je to veselé miminko, jen ale nemá ráda pohádky od Disneyho," říká maminka.

Její holčička bude mít asi zájem o jiný žánr filmů, než jsou pohádky. Možná by nebylo od věci miminku zkusit pustit ústřední píseň z Psycha. Možná by se jí to zamlouvalo více.

Matka Claire dodává, že už se nediví, že v těhotenství trpěla velkými kopanci do břicha, jakmile si pustila film s infantilními písněmi. Tohle by se ovšem nestalo, kdyby si během těhotenství stáhla aplikaci BabyTouch, která informuje o všem, co vašemu miminku prospívá a co ne.

Související články

Další články