Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Rozkošná pečovatelka: Kočka se ani na krok nehne od těhotenského bříška svojí paničky

Kočička zahřívala těhotenské bříško svojí paničce.
+ Další fotografie
To se jen tak nevidí! Dvouletá kočka Panda se nehne od své těhotné paničky a je všude tam, kde je ona. Od té doby, co Liel Ainmar Assayag otěhotněla, kočka ji doprovází na každém kroku. A je opravdu rozkošná pečovatelka.

Většina lidí si myslí, že jsou kočky špatné a už vůbec by se neměly vyskytovat v blízkosti dětí. Liel je ale opačného názoru. Když byla totiž těhotná, její kočka byla pořád s ní. A věnovala se hlavně jejímu bříšku. Když jejího syna Seana ještě čekala, kočka si vždy vyskočila za Liel, lehla si na břicho, vrněla a zahřívala ho. Byla to velká láska už před narozením.

„Jakmile jsem otěhotněla, začala se motat kolem mě mnohem víc, pořád chtěla jít za mnou a dávala mi hlavu na břicho,“ řekla Liel o Pandě. Teď už jsou Seanovi 3 měsíce a kočka ho pořád nade vše miluje! Vždycky vyskočí vedle něj, sedí u něj, čichá k němu a olizuje ho. Chce se s ním pořád mazlit. Kočičí láska je prostě silná.

Kočka zahřívala Seana devět měsíců, když byl ještě u paničky v bříšku, a teď dělá to samé, když už je Sean na světě. Panda má zakázáno skákat k Seanovi do postýlky, a tak vždy poslušně leží hned vedle, aby mu byla co nejblíže.

Liel je hrdá matka a je moc šťastná, že má doma tak úžasnou kočku. Povzbuzuje teď každého, aby si nějakou kočičku také pořídil. Je to totiž věrný a úžasný přírůstek do rodiny. Podívejte se na fotografie, jak je Panda věrná a milující kočička.

Mohlo by vás zajímat

Další články