Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Rozhořčený Ben Cristovao zuří kvůli obnaženým fotkám! Skončil kvůli nim na policii!

Rozhořčený Ben Cristovao zuří kvůli obnaženým fotkám! Skončil kvůli nim na policii!
Zdroj: facebook.com

Možná jste postřehli nedávné skandální webcam sex video zpěváka Bena Cristovaa (26), kde obnažený sedí u monitoru, culí se a nakonec odejde s holým zadkem pryč. Jestli jste neviděli, doporučujeme zhlédnout zde

Video poslala do bulváru jedna šikovná studentka zdravotnické školy, která se prý chtěla Benovi pomstít za to, že s ní nechtěl mít trvalý a láskyplný vztah. Asi jí nedošlo, že Ben nestojí o jakýkoliv vztah. S dívkou.

Ale k věci. Lidová tvořivost se zase projevila a internetem koluje balíček zpěvákových nahých fotek vystřižených z videa. Což se Benovi příliš nezamlouvá a rozhodl se, že drsně zakročí. Proto si dneska zašel na policii pro radu.

"Na netu mi běhají přes bulvární weby krom videa i nahé fotky a už je to over the top, tak se jdu na ředitelství policie poradit, co dál. Shit happens. Dávejte bacha, co a komu posíláte!" vyhrožoval Cristovao na Facebooku Samozřejmě se hned zvedla vlna podpory od jeho skalních pricmrndávačů.

Tak Bene, teď si jim to opravdu zavařil. Bulvár se už teď třepe v koutě s podělanými trenýrkami a zoufale přemýšlí, kolik dárkových košů s indulonou ti pošle jako omluvu.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy