Posh svět podle Kateřiny Kristelové…

Právě pod tímto názvem budete od zítřka jednou týdne nacházet na eXtra.cz Kateřinin (35) blog. Bude vás obrazem i písmem provázet životem pražské společnosti a životem svým, tedy každodenním bojem se zákony make-upu, vztahů a nočního života v džungli šoubyznysu.

„Už nějaký ten pátek se bavíme, jako by mezi námi v divokých letech nebyl příkop jako kráva, hodně nás spojily rodičovské starosti. Já jí roky ironizoval, ona měla pocit, že to přeháním. Mám pocit, že čtenáři eXtra jí nedají nic zadarmo, ale bavit je bude, stejně jako Katka baví dlouho mě, tečka,“ vzkazuje náš šéfredaktor s tím, že si osobně myslí, že eXtrácké publikum vezme Kristelovou na milost zcela určitě, protože když si k ní našel cestu on, dokáže to každý, a navíc má prý na Facebooku více přátel a sledujících než on, a to on bere vážně, protože krom Havla prý nikdo víc fanoušků než právě Pavel nemá.

Sama Kateřina dodává: „Posh svět je moje nová rubrika na eXtra. Někoho možná překvapí, že zrovna na eXtra;-)). Proč? Protože cesty života i českýho šoubyznysu jsou nevyzpytatelný. Protože zakopávat válečný sekery se má a protože virtuální realita nikdy nevyhraje nad skutečností, kterou žiju. Ale hlavně odpouštět se má. To je důvod, proč jsem na Pavlovu nabídku kývla.“

První příspěvek Kateřiny, která natočila povedenou anketu na jednom mejdanu, najdete na eXtra už v pondělí!