Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rozdíl mezi retuší a realitou: Světové topmodelky ukázaly tvář bez make-upu

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 17 fotografií
Realita
Z obálek magazínů a přehlídkových mol se na nás smějí dokonalé tváře bez jediné chybičky. Jak ale vypadají slavné topmodelky v reálu a bez líčidel? Některou byste možná na ulici ani nepoznali. Ani ony nejsou vždycky dokonalé. Musíme ale přiznat, že některým to možná sluší bez make-upu víc než s ním.

1. Bella Hadid (22) - Mladičká dvaadvacetiletá topmodelka Bella Hadid má zajímavé rysy v obličeji a perfektní postavu. Často je vídána ve společnosti starší sestry Gigi Hadid, která jí uděluje rady nejen v oblasti modelingu, ale i co se týká krásy. Možná i díky tipům od zkušené sestry, která je také modelkou, má pleť jako z alabastru i bez líčidel. Vypadá perfektně i nenalíčená.

2. Candice Swanepoel (30) - Dvojnásobná maminka a andílek ze stáje Victoria’s Secret je dokonalým důkazem toho, že i s dětmi se dá vypadat skvěle. O svoji pleť modelka důkladně pečuje a je to znát. Pigmentové skvrny nebo pupínky byste na její tváři hledali zbytečně. Výmluvy maminek, které tvrdí, že nemají kvůli dětem na sebe čas, jsou tedy opravdu jen výmluvami.

3. Adriana Lima (37) - Těžko byste hádali, že tato krásná brazilská modelka je maminkou už desetileté dcery a sedmiletého syna. Adriana vypadá stále mladě a šik. Bez líčidel už je to však trochu horší. Stačí, aby si pár dnů neumyla hlavu, nenalíčila se a vypadá, jako když si odskočila od plotny.

4. Cara Delevingne (26) - Tato britská modelka a herečka vyhrála v roce 2012 cenu British Fashion Award v kategorii Modelka roku. Cara vypadá s líčidly o deset let starší. Bez make-upu vypadá jako holčička, mohla by si proto dovolit chodit "in natura" každý den.

5. Miranda Kerr (36) - Australská topmodelka už je také maminkou dvou dětí. Osmiletého Flynna má s hercem Orlandem Bloomem a jedenáctiměsíční Hart s podnikatelem Evanem Spiegelem. Miranda je nádherná s make-upem i bez něho. Modré oči, oříškové vlasy a dolíčky ve tváři z ní dělají krásku, i když je neupravená. Miranda patří k nejkrásnějším andílkům Victoria’s Secret.

6. Joanna Small (30) - Supermodelka pocházející z Portorika. V lednu 2014 se objevila na titulní straně prestižního módního časopisu Elle. Roku 2015 byla časopisem Forbes zařazena mezi deset nejvýdělečnějších modelek na světě. Joanna má hezké rysy ve tváři a plné rty, ale bez upravení zevnějšku a připevnění umělého ohonu je v podstatě obyčejná. K plusu jí je přiřazován její exotický vzhled.

Související články

Další články