Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Rozděleni při porodu: Na obrázku vlevo není Nicolas Cage, ale umělec, který běžně vypadá jako monstrum. Uhodnete, o koho jde?

Jeden z významných umělců hudebního světa zvolil image, se kterou by
klidně mohl hrát dvojníka Nicolase Cage.
Zdroj: Profimedia.cz

Johnny Depp (50) nedávno pořádal pro kamarády party ke svým zásnubám s modelkou Amber Heard. Těžko říct, jestli na pozvánce bylo napsáno přijďte v masce za Nicolase Cage (50), ale soudě podle ostatních fotografií to vypadá, že přišli všichni sami za sebe.

Známý hudebník Marilyn Manson, vlastním jménem Brian Warner, který si během své hudební kariéry vytvořil image odporného monstra, se dostavil „za člověka“. Na obličeji neměl ani minimum make-upu, kolem brady si nechal narůst trochu vousů a tmavé vlasy sčesal dozadu. Když jsme fotografii viděli poprvé, okamžitě jsme si mysleli, že jde o Nicolase Cage, známého to filmového hrdinu, který ale nikdy nepřekročil hranici béčkových filmů.

Věřte, nevěřte, opravdu jde o Mansona, který se zřejmě rozhodl, že masku příšerného stvoření už bude nosit jen na Halloween.

Související články

Další články