Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Ronaldova bývalka porodila svého prvního potomka! Porod tajila dva týdny!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Supermodelka a Ronaldova bývalá přítelkyně Irina Shayk porodila svého první potomka. Otcem je její dlouhodobý partner, herec Bradley Cooper. Modelce se podařilo porod tutlat dva týdny a do teď neodhalili pohlaví miminka. Jejich vztah byl sice nahoru a dolů, ale nakonec Irinku Bradley požádal o ruku a začali věci brát vážně.

Když na loňské show Victoria´s Secret Irina kráčela ve spodním prádle i s těhotenským bříškem, strhla na sebe veškerou pozornost Ronaldo se tehdy asi tloukl do hlavy, že se s takovou kostí vůbec rozcházel. Jejich vztah ztroskotal, protože v něm nebyl žádný posun. Ronaldovi asi více vyhovuje pořídit si vlastní potomky s náhradní matkou

Nádhernou Irinu tak měl to privilegium zbouchnout fešák Bradley Cooper. Ten v minulosti randil třeba i s Jennifer Aniston. Podle všeho Irina těhotenství nesla tak dobře, že dokonce během něj dost aktivně cvičila A to tak, že to podle některých bylo až v rozporu se zdravím.

Pár se prý dříve dost hádal, ale kvůli miminku se rozhodli udělat správnou věc. Bradley Irinu již před časem požádal o ruku, a tak se snad pár dočká šťastného konce. Svatbu samozřejmě tají stejně jako narození miminka.

Související články

Další články