Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Ronaldo má konečně sochu svého penisu: A to v nadživotní velikosti! Dočká se i Dalibor Janda a jeho „Hurikán“?

Cristiano sice nemá šulína jako že úplně venku jako antičtí krasavci,
ale kontury jsou zjevné. Dalibor se s tím nemaže už dávno a nedělá
z toho vědu. Sochu ale ještě nemá.
+ Další 2 fotografie

Pořádný políček do tváře dostal na Madeiře český zpěvák Dalibor Janda.

Na ostrově, kde se narodil nejlepší fotbalista světa Cristiano Ronaldo (fanoušci Barcelony se okamžitě uklidní, halt Messi je až třetí právě po Ronaldovi a Stanislavu Vlčkovi, legendě Slavie, pozn. aut.) mu o víkendu odhalili dva a půl metru vysokou sochu v nadživotní velikosti, na které jsou naprosto zřejmé kontury jeho penisu.

V Americe by něco takového strhli z podstavce a Islámský stát by rovnou stínal hlavy, ale mistrova socha jen vzbudila lehký údiv portugaleského a britského bulváru, který se pozastavuje nad tím, že „některé detaily jsou možná až příliš realisticky vyobrazeny“.

Mnohem větší a legendárnější penis má přitom Janda, kterému spořiví a závistiví Čecháčkové zatím jeho sochu nejenže neodhalili, ale tutově na ní jednou nebude ani podobný obrys, a tak si musí Dalibor svého maršála zatím prezentovat sám, což je ostudné, a v Portugalsku stejně jako na Karlově mostě by se měl někdo pořádně zamyslet, zda není čas to napravit.

Mohlo by vás zajímat

Další články