Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ronaldo je pořádný kanec: Má zase novou kočičku, podívejte se, jaká sexbomba to je!

Ronaldo má zase pořádnou babu.
Zdroj: Twitter.com
+ Další 2 fotografie
Je nejlepším fotbalistou na světě a ještě pořádný fešák. Ronalda prostě chce snad každá dívka. Proto se také v jeho společnosti objevují pouze ty největší krásky. S jednou další si užíval na party v Hollywoodu!

„Jsem krásný, bohatý a úspěšný,“ takhle Ronaldo reaguje na všechny své odpůrce při odpovědi na otázku, proč že ho vlastně někdo nemá rád. Nejspíše na tom něco bude. Letošní vítěz Ligy mistrů a také mistrovství Evropy byl totiž opět k vidění s prvotřídní kočičkou.

V hollywoodském nightclubu Warwick si totiž užíval s herečkou Elizou González. Šestadvacetiletá Mexičanka je pořádná kočička a není se čemu divit, že se do ní nagelovaný fešák zakoukal. Možná ho nyní v její společnosti budeme vídat častěji, i když je pravdou, že zrovna on se poslední dobou neváže.

Eliza hrála v několika španělských telenovelách a nyní je hvězdou první třídy ve svém rodném Mexiku. Během roku 2013 chodila s Liamem Hemsworthem, a to krátce po tom, co přestal chodit s Miley Cyrus. Tenkrát je dokonce přistihli v Beverly Hills při líbačce, ale ani jeden z nich nikdy vztah nepotvrdil. Tak třeba Cristiano bude jejím novým frajerem, slušelo by jim to…

Související články

Další články