Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Romové se s tím na Slovensku nemažou: Zhrzený milenec probodl tchyni vidlemi a své lásce amputoval nohu!

Romové na Slovensku občas řeší spory hodně zprudka. (Ilustrační foto)
Zdroj: Elle.cz

Slovenské Piešťany mají o čem mluvit.

Před zdejším azylovým domem vyvrcholila v neděli po obědě několikaměsíční snaha čtyřiadvacetiletého muže, řekněme, že romské národnosti, ale rozhodně netvrdíme, že to byl Rom, prostě tmavšího muže, který se pokoušel získat srdce patnáctileté Sabiny, se kterou více než rok udržoval intimní kontakt, aniž by tato k tomu dala souhlas, alespoň to tvrdí s tím, že ji opakovaně znásilňoval, což ovšem nenahlásila na policii.

V každém případě vztah ještě ani pořádně nezačal a už skončil poté, co zhrzený mladík nejprve natlačil autem svou skoromilou na zeď domu a rozdrtil jí obě nohy, načež nabodl její matce, která zuřivě gestikulovala směrem k němu ve snaze zabránit mu v dalším útoku na dceru, ruku na vidle, které si přivezl.

Horkokrevný mladík čeká v cele na uvalení vazby a za těžké ublížení na zdraví, napadení a další dva přečiny mu údajně hrozí až patnáct let. Mladou Slovenku čeká zřejmě amputace levé nohy a v horším případě i pravé, kterou má šestkrát (!) zlomenou, a následně doživotní invalidita.

Vzhledem k barvě pleti všech zúčastněných a probíhajícímu, prý velmi složitému, vyšetřování uvalila slovenská policie na celou věc informační embargo.

Související články

Další články