Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Romana z vily VyVolených zkolabovala. Co se uječené Ostravačce stalo?

Romana ve vile zkolabovala.

Během soboty přišel do vily VyVolených účastník první řady Emil Zajac (38), který se snažil soutěžící rozptýlit z věčného nicnedělání a pokusil se zlepšit tamní atmosféru. Po sérii skečů a pantomimy, kterou VyVolení předváděli, se ale soutěžící Romaně Fabiánové (32) udělalo strašně zle.

„Hrozně mě bolí břicho, mám strašné křeče a skoro nemůžu dýchat,“ přiznala po chvíli Romana. To už se VyVolení kolem ní začali shlukovat a spekulovat, co jí může být. Když její stav nepolevoval, zašel boss Ládík do zpovědnice, kde oznámil Romanin stav.

Fabiánovou, která byla ještě několik minut v silných křečích a poléval ji studený pot, poté odvedli ven z vily a odvezli na pohotovost v krčské nemocnici. Po ošetření se Romana kolem půlnoci vrátila zpátky, ale dnes musela navštívit lékaře znovu. Snad to nebude nic vážného, protože její hlas životem ošlehané Ostravačky by ve VyVolených určitě chyběl.

Mohlo by vás zajímat

Další články