Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rohlik.cz v obklopení policejní razie: Odvezli 85 cizinců! Prasárna jak od StB, zlobí se šéf firmy!

Rohlik.cz v obklopení policejní razie: Odvezli 85 cizinců! Prasárna jak od StB, zlobí se šéf firmy!
Zdroj: Rohlik.cz
Firma Rohlik.cz je známá zejména v Praze. Tahle firma rozváží potraviny až domů, ale dnes došlo k nenadálému problému, který na hodinu zamezil objednávání věcí z internetového obchodu. Za všechno mohla náhlá policejní razie, která ze skladu společnosti odvezla 85 lidí. Prý se jednalo o lidi, kteří jsou podezřelí z toho, že v České republice pracují nelegálně. Podle spolumajitele firmy Tomáše Čupra se policisté chovali jako StB.

Policejní razie dnes šokovala svou přítomností zaměstnance rozvozu potravin Rohlik.cz Kriminalisté měli podezření, že řada cizinců, kteří tam jsou zaměstnaní, pracuje v České republice načerno. Proto také odvezla zhruba 85 lidí Spolumajitel firmy je zděšen a hovoří o tom, že se kriminalisté chovali jako StB.

Pražští policisté v průběhu dne provedli ve společnosti kontrolu zaměstnanosti cizinců na území republiky, kdy máme podezření, že 84 lidí je na území zaměstnáno v rozporu s právními předpisy," řekl Aktuálně.cz mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Rozvoz potravin se tak dostal do potíží, protože hodinu nešlo nic objednat z internetové stránky. "Ráno naběhlo do skladu komando, které se chovalo jako StB. Řvali a s nikým se nebavili. Zavřeli provoz, kde pracují i Češi, a nechali všechny jak zločince postavit na rampu a všechny cizince odvezli," píše rozzlobený Čupr.

Rozhodně se nejedná o první takovou kontrolu. V této firmě kriminalisté zasahovali již loni v červenci. Tehdy bylo odhaleno, že ze 44 lidí pracuje v této firmě načerno 24 osob. Ty byly následně vyhoštěny z Česka. Bude situace nyní podobná?

Související články

Další články