Detox, dieta a meditace, takhle vypadá dvoutýdenní pobyt v Indii, který absolvoval Ken Rodrigo Alves. Neměl to ale původně v plánu, jelikož jeho prioritou jsou časté plastické zákroky a večírky plné alkoholu.

Tohle nezodpovědné chování se mu ale vymstilo a jeho tělo nezvládlo několik hodin beze spánku a alkohol, který Alves požil. Sám Rodrigo Alves přiznal, že během Halloweenu stihl 6 večírků v Los Angeles a během letu do Londýna měl horečku a cítil se velmi špatně. Po příletu si dokonce zavolal sanitku, aby ho odvezla do nemocnice.

Rozhodl se z Londýna odjet a srovnat své tělo i myšlenky v Indii. Podstoupil různé meditace, cvičení a hlavně detox. Nebyl by to Alves, pokud by samozřejmě odpočinek a rekonvalescenci neabsolvoval také proto, že se chystá na další náročné plastické operace. Jak sám přiznal, musel nechat tělo na chvíli odpočinout a připravit jej na nápor, který mu chystá.

Lidský Ken se také podíval do Jaipuru, kde bude natáčet část filmu v Bollywoodu. Nevynechal ale ani populární místa jako Nové Dillí, Agra či Tádž Mahal.