Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rodrigo Alves zkolaboval! Tělo plastikového Kena to nezvládlo

Rodrigo Alves zkolaboval! Tělo plastikového Kena to nezvládlo
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
A je to tady! Plastikami znetvořený Ken Rodrigo Alves nezvládl večírek plný alkoholu s minimem spánku a zkolaboval. Jeho tělo nezvládlo nápor, kterému ho Rodrigo vystavil. Okamžitě poté odjel do Indie, kde si dopřával odpočinek.

Detox, dieta a meditace, takhle vypadá dvoutýdenní pobyt v Indii, který absolvoval Ken Rodrigo Alves. Neměl to ale původně v plánu, jelikož jeho prioritou jsou časté plastické zákroky a večírky plné alkoholu.

Tohle nezodpovědné chování se mu ale vymstilo a jeho tělo nezvládlo několik hodin beze spánku a alkohol, který Alves požil. Sám Rodrigo Alves přiznal, že během Halloweenu stihl 6 večírků v Los Angeles a během letu do Londýna měl horečku a cítil se velmi špatně. Po příletu si dokonce zavolal sanitku, aby ho odvezla do nemocnice.

Rozhodl se z Londýna odjet a srovnat své tělo i myšlenky v Indii. Podstoupil různé meditace, cvičení a hlavně detox. Nebyl by to Alves, pokud by samozřejmě odpočinek a rekonvalescenci neabsolvoval také proto, že se chystá na další náročné plastické operace. Jak sám přiznal, musel nechat tělo na chvíli odpočinout a připravit jej na nápor, který mu chystá.

Lidský Ken se také podíval do Jaipuru, kde bude natáčet část filmu v Bollywoodu. Nevynechal ale ani populární místa jako Nové Dillí, Agra či Tádž Mahal.

Související články

Další články