Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Rodinu Evy Perkausové vyšetřuje policie! Její exmilenec je ve vazbě za rozsáhlé finanční podvody. Byla s ním dva roky!

Eva s kolegou Miroslavem Šimůnkem mají většinou dobrou náladu.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Moderátorka Eva Perkausová (23) prožívá těžké dny! Došlo k zatčení jesenického podnikatele Karla K., se kterým to Eva táhla ještě nedávno. Tento podnikatel udržoval intimní styky s Evou a byl manželem její sestry Moniky! Strážci zákona vyslýchali dokonce matku Evy Perkausové. Kriminalisté skupinu sledovali několik měsíců. Podle našich informací bylo zadrženo několik osob.

Moderátorka Eva Perkausová (23) je v šoku! O její rodinu se začala zajímat kriminálka. Podle informací webu Expres.cz došlo k zatčení jesenického podnikatele Karla K. Kromě Karla došlo k zatčení několika dalších osob, které jsou napojené na jesenické prostředí.

Již od září se říkalo, že jesenický podnikatel Karel K. byl zatčen a je ve vazbě. Podle informací webu Expres.cz kriminalisté jesenického podnikatele skutečně sebrali a šoupli ho do vazby. Podle novinářů z Expresu se má jednat o rozsáhlé finanční machinace s DPH.

Případ bude velmi zajímavé sledovat, protože je do něj zapletena také rodina Evy Perkausové. Její sestra Monika totiž byla za Karla K. vdaná. Jenže pak začala s Karlem chodit její sestra Eva. Podle našich informací to spolu táhli ještě nedávno. Znají se velmi dobře, dva roky spolu žili. „Karla jsem delší dobu neviděla. Je mi to líto, protože to není příjemná situace pro nikoho a s Karlem Kubou nás z minulosti pojí přátelské vztahy,“ uvedla pro Nedělní Blesk. Podle našich informací se ale ještě nedávno stýkali intenzivně.

Policie již údajně i vyslýchala Evinu matku. „Policisté měli přijet k nim domů a položit jí několik otázek, které se týkaly jejího otce,“ uvedl zdroj, se kterým redaktoři Expresu mluvili.

Že je Karel K. ve vazbě, potvrdila také Eva Perkausová. „Ano, je to pravda. Dozvěděla jsem se to před několika dny. Víc o tom ale nevím,“ uvedla zaskočená Eva.

Pro moderátorku to znamená nepříjemné problémy. Jistě doufá, že Karel K. nebude odsouzen. Na Primě se šušká, že do Top Staru se tlačí mladší a výřečnější krásky, které touží po moderátorském pultíku. Otázkou je, co kriminalisté zjistí při dalším kole výslechů a kolik lidí je do celé kauzy namočeno. Jednalo se skutečně o finanční machinace? Nebo jsou ve hře i další činy? Vše nasvědčuje tomu, že Perkausovou čekají perné dny.

Související články

Další články