Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Rodina ubodaného z Třebíče promluvila: Lukáš svého vraha neznal! Co ještě řekli o šíleném El Marónovi?

+ Další fotografie

Rodina Lukáše H., včera pohřbeného posledního ubodaného roku 2014, konečně promluvila.

Vyjádřila potřebu sdělit světu, že nejsou pravdivé informace naší konkurence o tom, že by se mrtvý a jeho vrah, zdejší hovado, rapper a frontman skupiny Masový Wrazi, Marek Teplý, předtím znali.

„Přišli jsme rukou vraha o našeho milovaného Lukáše. Vrah a Lukáš se vůbec neznali!“ řekla nám příbuzná Lukáše, která také uvedla na pravou míru informace o Lukášově bydlišti a rodinných poměrech, které v konkurenčním bulváru vycházely značně nepřesně: „Bydlel v Třebíči se svou manželkou a pochází odtud. Byl to člověk, který by se pro druhé rozdal,“ dodala plačící žena s tím, že ji štve, jaké lži se píší.

Teplý mezitím čeká v brněnské vazební věznici na právní klasifikaci svého skutku. Jeho právník se totiž včera nechal slyšet, že se jeho mandant nedopustil vraždy, ale pouhého ublížení na zdraví s následkem smrti.

Pokud k tomu skutečně dojde a Teplý přineseným dranžírákem ublížit svému soupeři v třebíčském baru nechtěl, může být za pár let venku a opět se věnovat aktuálně velmi slibně nastartované hudební kariéře.

Související články

Další články