Zdravotní stav bývalého automobilového závodníka Michaela Schumachera (49) je obestřen hradbou mlčení. Schumacher je nejspíš léta v kómatu a nic jiného se o něm dosud neví. Jeho manažerka Sabine Kehm nyní promluvila a sdělila veřejnosti pár informací, které jí poskytla rodina, píše isport.blesk.cz

„Michaelovu zdravotní situaci by nebylo dobré rozebírat na veřejnosti,“ čímž Kehm de facto beze slov řekla, jak na tom závodník je. „Nebudou o Michaelově stavu hovořit. Všichni kolem nich respektují, co si přejí a budeme je i nadále chránit. To je vše, co můžeme naznačit, jiná cesta neexistuje,“ prozradila manažerka postoj rodiny. Podpory fanoušků si ale prý velmi váží. Schumacher je už několik let udržován při životě. Péče o něj stojí neskutečné finance.

Nelze opomenout, že Schumacher je sedminásobný mistr světa Formule 1 a je bezesporu nejúspěšnějším závodníkem za historii daného sportu. V roce 2002 se dokonce stal jediným jezdcem v historii, který se umístil na stupních vítězů ve všech závodech jedné sezóny.